Glukomanan Slim forte 120 cps Zobraziť väčšie

Glukomanan Slim forte 120 cps

Prispieva k znižovaniu hmotnosti a k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu.

Zloženie: Glukomanan 500mg štandardizovaný na min. 95 % glukomanánu,

extrakt zelený čaj 95% -ný 20mg, extrakt zelená káva 50%- ný 20mg, L-Karnitín 10mg, objemová látka: mikrokryštalická celulóza, protihrudkujúce látky: oxid kremičitý a stearan horečnatý rastlinného pôvodu.

Viac detailov

3 položky

18,50 €

Detaily

Prispieva k znižovaniu hmotnosti a k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu.

Zloženie: Glukomanan 500mg štandardizovaný na min. 95 % glukomanánu, extrakt zelený čaj 95% -ný 20mg, extrakt zelená káva 50%- ný 20mg, L-Karnitín 10mg, objemová látka: mikrokryštalická celulóza, protihrudkujúce látky: oxid kremičitý a stearan horečnatý rastlinného pôvodu.

Dávkovanie 3x denne 2 tablety pred jedlom zapiť 1 – 2 pohármi vody ( min 300 ml)

Glukomanan prispieva v rámci diéty so zníženou energetickou hodnotou k zníženiu telesnej hmotnostie. Tvrdenie sa môže používať len v prípade potraviny, ktorá obsahuje 1 g glukomananu na kvantifikovanú porciu. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 3 g glukomananu v troch 1 g dávkach spolu s 1 – 2 pohármi vody, pred jedlom a v rámci diéty so zníženou energetickou hodnotou.

Glukomanan prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Tvrdenie sa môže používať len v prípade potraviny, ktorá zabezpečuje denný príjem 4 g glukomananu.

Po užití tabliet s dostatočným množstvom tekutiny, tableta zväčší svoj objem v žalúdku minimálne 3 násobne, vznikne gélová forma.

Upozornenie! Pre ľudí s problémami pri prehĺtaní a v prípade požitia s nedostatočným množstvom tekutiny, aby neprišlo k duseniu sa — odporúčanie užívať s veľkým množstvom vody, aby sa látka dostala do žalúdka.

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti do 15 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na jednotlivé zložky prípravku.

Skladujte mimo dosahu malých detí. Prípravok chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Skladujte pri teplote 15-25°C.

Všetky výrobky v kategórii : 4