L-Karnitín Liquid 100 000 višňa Zobraziť väčšie

L-Karnitín Liquid 100 000 višňa

L-Karnitín Liquid 100 000 s príchuťou višne .

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný

14,99 €

Detaily

L-karnitín môže napomáhať podporovať energizáciu a stimulovať športový výkon. Vitamín C - jeho úloha je ochrana DNA, bielkovín, lipidov pred oxidáciou, podpora tvorby kolagénu, funkcie nervového a imunitného systému, podpora imunitného systému počas a po telesnom cvičení, podpora absorpcia nehemové železa (železo z rastlinných zdrojov), podpora energetického metabolizmu, zníženie únavy a vyčerpania. Prispieva k zachovaniu normálnych psychologických funkcií, regeneruje redukované formy vitamínu E, prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a udržiava normálnu funkciu imunitného systému.

Zloženie na 10 ml:

L-Karnitín 1000 mg. Vo forme L-carnitine base, vitamín C vo forme kyselina ascorbová 80 mg (100% ODD) Pomocné látky: kyselina citrónová, acesulfam K, aspartan-nahradné sladidlo, višňa – aróma, sorban draselný - konzervačná látka, aqua purificata – čistená voda.
* ODD = odporúčaná denná dávka

Dávkovanie:

10 ml pred cvičením

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy! Nevhodné pre deti , tehotne a dojčiace ženy.

Výživový doplnok sa odporúča skladovať mimo dosahu malých detí.

Skladujte na suchom mieste, pri teplote do 25 °C.

Všetky výrobky v kategórii : 6